Praha

Brno

Ostrava

Plzeň

České Budějovice

Hradec Králové

Liberec

Olomouc

Pardubice

Zlín

OC Olympia Brno

OC Olympia v městské části Brno-Modřice je snadno dostupná díky své pozici na spojnici Brno - Bratislava, nedaleko našeho obchodu Office Shoes v OC Avion Brno, kde je umístěn náš outlet. Obchodní centrum Olympia nabízí parkování zdarma a na obrovské ploše taktéž nespočet obchodů, příjemných restaurací a kaváren. OC Olympia je snadno dostupná i pro zákazníky z centra Brna díky kyvadlové dopravě zdarma od Galerie Vaňkovka.
OC Olympia je úchvatnou stavbou, ve které se snoubí moderní design společně s faktem snadné orientace i přes neuvěřitelné množství obsazených jednotek. Obchody zde jsou logicky uspořádány pro snadnou přístupnost a přehlednost. Obchodní centrum často pořádá akce jako například výstavy (veteránů, zvířat apod. ) a přehlídky.
Náše modernizovaná prodejna Office Shoes Olympia, nacházející se v nové části zvané Fashion Hall v přízemí Olympie, je naší moravskou pýchou, svou rozlohou patří mezi největší a těší se velkému zájmu zákazníků. Je snadno přístupná ze zadního parkoviště, kde naleznete překrásnou barevně osvětlenou fontánu, která potěší srdce nejen malých, ale i dospělých návštěvníků.
Již od roku 2010 Vám na obrovské prodejní ploše nabízíme moderní obuv nejrozmanitějších druhů vyhlášených světových výrobců v širokém sortimentu - od obuvi společenské, přes žabky, sandály, pantofle až po plátěné či kožené lifestylové boty Lacoste, Tommy Hilfiger, Ralph Polo Lauren, GEOX, UGG, Vans, Converse, New balance či odolnou obuv značky Caterpillar, Timberland, Merrell a mnoho dalších.

Těšíme se na Vaši návštěvu a nákup!


Zvětšit mapu
Vyhledat spojení MHD

 

 

U dálnice 777
Modřicee-mail: brnoolympiaoff@shoebox.cz


Pondělí - Pátek:10-21
Sobota - Neděle:9-21

 

X