Praha

Brno

Ostrava

Plzeň

České Budějovice

Hradec Králové

Liberec

Olomouc

Pardubice

Zlín

OC Olympia Brno

Office Shoes - OC Olympia Brno

Office Shoes - OC Olympia Brno

     OC Olympia v městské části Brno-Modřice je snadno dostupná díky své pozici na spojnici Brno - Bratislava, nedaleko našeho obchodu Office Shoes v OC Avion Brno, kde je umístěn náš outlet. Obchodní centrum Olympia nabízí parkování zdarma a na obrovské ploše taktéž nespočet obchodů, příjemných restaurací a kaváren. OC Olympia je snadno dostupná i pro zákazníky z centra Brna díky kyvadlové dopravě zdarma od Galerie Vaňkovka.
     OC Olympia je úchvatnou stavbou, ve které se snoubí moderní design společně s faktem snadné orientace i přes neuvěřitelné množství obsazených jednotek. Obchody zde jsou logicky uspořádány pro snadnou přístupnost a přehlednost. Obchodní centrum často pořádá akce jako například výstavy (veteránů, zvířat apod. ) a přehlídky.
     Náše modernizovaná prodejna Office Shoes Olympia, nacházející se v nové části zvané Fashion Hall v přízemí Olympie, je naší moravskou pýchou, svou rozlohou patří mezi největší a těší se velkému zájmu zákazníků. Je snadno přístupná ze zadního parkoviště, kde naleznete překrásnou barevně osvětlenou fontánu, která potěší srdce nejen malých, ale i dospělých návštěvníků.
     Již od roku 2010 Vám na obrovské prodejní ploše nabízíme moderní obuv nejrozmanitějších druhů vyhlášených světových výrobců v širokém sortimentu - od obuvi společenské, přes žabky, pantoflíčky až po plátěné či kožené lifestylové boty Lacoste, Tommy Hilfiger, Ralph Polo Lauren, či odolnou obuv značky Caterpillar, Timberland a mnoho dalších.

Využijte právě probíhající výprodeje obuvi za jedinečné ceny!

Těšíme se na Vaši návštěvu a nákup!

Office Shoes - OC Olympia Brno
U dálnice 777
664 42 Modřice

e-mail: brnoolympiaoff@shoebox.cz
tel: +420 724 054 864

otevírací doba:
pondělí-pátek: 10 - 21
sobota: 9 - 21
neděle: 9 - 21

Office Shoes - OC Olympia Brno

Office Shoes - OC Olympia Brno