O nás

    Od svého založení v roce 1996 se OFFICE SHOES do současné doby rozrostlo do osmi států v podobě maloobchodního řetězce s více než 150 prodejnami v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku, Srbsku, Bosně a Černé Hoře. Bohatý sortiment neustále se rozšiřujících mezinárodně uznávaných a respektovaných značek najdete v našich prodejnách a v internetovém obchodě zastoupený nejnovějšími trendy.

    V České republice najdete 17 kamenných prodejen OFFICE SHOES s nejnovějšími módními značkami za nejlepší ceny. Rádi Vás přivítáme v některé z našich prodejen obuvi v OC Palladium Praha, OC Arkády Pankrác Praha, Palác Koruna Praha, Centrum Černý Most Praha, OC Chodov Praha, OC Atrium Flora Praha, OC Olympia Brno, OC Galerie Vaňkovka Brno, OC Avion Shopping Park Ostrava, OC Forum Nová Karolina Ostrava, OC Olympia Plzeň, OC IGY Centrum České Budějovice, OC Aupark Hradec Králové, OC Forum Liberec, OC Galerie Šantovka Olomouc, OC AFI Palác Pardubice, OC Zlaté jablko Zlín.

   Mimo multibrandové prodejny OFFICE SHOES nabízíme naši obuv i v monobrandové specializované prodejně značky TIMBERLAND v OC Chodov v Praze, kde kromě obuvi pro Vás máme připravenu i pánskou kolekci módního oblečení a doplňků.

    Sledujte naše stránky a objednejte si obuv jednodušeji a pohodlně on-line za jedinečné ceny. Náš internetový obchod je jednoduchý a snadno zde najdete Vaši oblíbenou obuv za nejlepší cenu. Od nabídky těch nejlepších světových značek Vás dělí pouhých pár kliknutí a to z pohodlí Vašeho domova!

Přejeme Vám příjemný nákup.

    Dostupné značky:
Converse, Lacoste, Vans, Timberland, Skechers, Caterpillar, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Lauren, UGG, Hunter, Kitten, Rider, Ipanema, New Balance, Napapijri, Blink, Flossy, Zaxy, Geox, Gant, InuovoToms, K-Swiss, Boxfresh, Birkenstock, OHW?, Helly Hansen, Merrell a Ellesse

    Nové značky v roce 2017:
Butterfly Twists, Superga, Puma

Pro aktuální novinky navštivte náš BLOG!

Promocode
X