Mid Season Sale - až do - 40%

Praha

Brno

Ostrava

Plzeň

České Budějovice

Hradec Králové

Liberec

Olomouc

Pardubice

Zlín

OC Aupark

Nově otevřená prodejna Office Shoes v Hradci Králové začala s velkou ctí vítat nové zákazníky dne 11. listopadu 2016. Nachází se v obchodním centru Aupark, který je největším obchodním domem ve městě. Nabízíme široký sortiment zboží světových značek a profesionální pomoc při výběru a nákupu obuvi. Najdete nás naproti vstupním dveřím z Puškinovy ulice 1215/11. Celá prodejna se pyšní novým konceptem, který je více než příjemný a krásný na pohled.
Říká se, že všechny cesty vedou do Auparku, a je to pravda! Obchodní centrum je situováno na velice dobře viditelném místě a to hned u hlavního vlakového nádraží, odkud nejbližší cesta k nám trvá pouze 2 minuty. Aupark je úspěšnou sítí nákupních center na Slovensku a Hradec Králové se může pyšnit tím, že má první obchodní centrum Aupark v celé České Republice.
Na obchodní centrum Aupark se pojí i parkovací dům s přesně 1100 místy. O víkendech a o svátcích je tu parkování zdarma a ve všední dny první 4 hodiny rovněž zdarma. Otevírací doba Auparku i prodejny Office Shoes je každý den od 9-21 hod.

Těšíme se na Vaši návštěvu a nákup!

 

Vyhledat spojení MHD

 

 

Gočárova třída 1754/48a
Hradec Královée-mail: hradecoff@shoebox.cz


Pondělí - Neděle:9-21

 

X