Až do - 40% na všechny modely!

Praha

Brno

Ostrava

Plzeň

České Budějovice

Hradec Králové

Liberec

Olomouc

Pardubice

Zlín

Prodejny jsou uzavřeny.

OC Aupark


Na základě nařízení vlády je prodejna až do odvolání uzavřena. Děkujeme za pochopení. 

Nově otevřená prodejna Office Shoes v Hradci Králové začala s velkou ctí vítat nové zákazníky dne 11. listopadu 2016. Nachází se v obchodním centru Aupark, který je největším obchodním domem ve městě. Nabízíme široký sortiment zboží světových značek a profesionální pomoc při výběru a nákupu obuvi. Najdete nás naproti vstupním dveřím z Puškinovy ulice 1215/11. Celá prodejna se pyšní novým konceptem, který je více než příjemný a krásný na pohled.
Říká se, že všechny cesty vedou do Auparku, a je to pravda! Obchodní centrum je situováno na velice dobře viditelném místě a to hned u hlavního vlakového nádraží, odkud nejbližší cesta k nám trvá pouze 2 minuty. Aupark je úspěšnou sítí nákupních center na Slovensku a Hradec Králové se může pyšnit tím, že má první obchodní centrum Aupark v celé České Republice.
Na obchodní centrum Aupark se pojí i parkovací dům s přesně 1100 místy. O víkendech a o svátcích je tu parkování zdarma a ve všední dny první 4 hodiny rovněž zdarma. Otevírací doba Auparku i prodejny Office Shoes je každý den od 9-21 hod.

Těšíme se na Vaši návštěvu a nákup!

 

Vyhledat spojení MHD

 

 

Gočárova třída 1754/48a
Hradec Královée-mail: hradecoff@shoebox.cz


Pondělí - Neděle:9-21

X