Praha

Brno

Ostrava

Plzeň

České Budějovice

Hradec Králové

Liberec

Olomouc

Pardubice

Zlín

OC Avion Ostrava

Office Shoes - OC Ostrava Avion

Office Shoes - OC Ostrava Avion

     Prodejna Office Shoes v OC Avion Shopping Park v Ostravě-Zábřehu je sice na první pohled o malinko menší prodejna, ale za to s velkým srdcem a širokým a kompletním sortimentem světových značek obuvi věhlasných výrobců jako UGG, Timberland, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, Converse, Caterpillar, Polo Ralph Lauren, Hunter, Gant, New Balance a mnoho dalších. Ostravská prodejna Office Shoes v Avionu vítá své zákazníky již od 7. října 2009 a těší se veliké oblibě s dlouholetou tradicí, ke které se hrdě hlásíme. Celé obchodní centrum je skvěle dostupné díky své strategické pozici blízko hlavnímu tahu směrem na Brno. Avionu Ostrava vévodí obchod s nábytkem a bytovými doplňky IKEA a hypermarket Albert. Obchodní centrum nabízí prostorné bezplatné parkoviště a dále též podzemní parkovací prostory. Mimo nákupu v obchodech Vám zde centrum zajišťuje rovněž užitečné služby jako je Česká pošta, bankovní služby, balící službu, atrakce pro Vaše děti a mnoho dalších zajímavých lákadel. Pohodlné nakupování umožňuje i výborné spojení MHD pro obyvatele celé Ostravy. Nákupy v Avionu Ostrava si oblíbili zákazníci ze vzdálenějších koutů nejen Moravskoslezské kraje, ale i Polska.
     Naše prodejna Office Shoes je zde pro Vás otevřena 12 hodin denně, 7 dní v týdnu a můžete zde obdivovat zajímavý okrouhlý půdorys jednotky, díky kterému Vám můžeme nabídnout obrovský výklad plný obuvi všech našich značek a krásný vstupní prostor, který Vás bude vybízet k nákupu.     
     Při nedávné rozsáhlé rekonstrukci a modernizaci u příležitosti 7. výročí provozu byla prodejna převlečena do luxusního hávu a díky tomu mohlo dojít i k podstatnému rozšíření nabízeného sortimentu obuvi světových značek. Najdete nás v přízemí nedaleko KFC v blízkosti hlavního vchodu.
     Náš profesionální, srdečný a vstřícný tým Vám ochotně pomůže s výběrem té pravé obuvi pro Vás i Vaše blízké.

Přijďte si vybrat z naší senzační kolekce jaro/léto 2017!

LETNÍ VÝPRODEJ slevy až -70%!

Těšíme se na Vaši návštěvu a nákup.

Office Shoes - OC Avion Ostrava
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava-Zábřeh

e-mail: ostravaavionoff@shoebox.cz
tel.: +420 725 747 591

otevírací doba:
pondělí-neděle: 9 - 21

Office Shoes - OC Ostrava Avion

Office Shoes - OC Ostrava Avion

Promocode
X