⭐ Odstartovali jsme letní výprodej! ⭐ Sleva na většinu našich nejnovějších modelů je zde! ⭐

Praha

Brno

Ostrava

Plzeň

České Budějovice

Hradec Králové

Liberec

Olomouc

Pardubice

Zlín

OC Forum Nová Karolina

PRODEJNA PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI A ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU ZNOVU OTEVŘENA DNE 8. ČERVNA 2024!

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVSTĚVU A NÁKUP :-)

Obchodní a zábavní centrum OC Forum Nová Karolina v Ostravě je situováno v nejlépe dostupné části Ostravy. Díky svému umístění patří do spádové oblasti s více než 1 milionem obyvatel. Obchodní centrum je velmi dobře dostupné, a proto se stalo příjemnou nákupní destinací pro ostravské i mimomětské zákazníky. Centrum je zajímavé především svým svěže dýchajícím novátorským designem a spoustou zákoutí a kaváren kombinujících futuristický design úzce spjatý s přírodou.
Najdete zde celkem 58000 m2 pro Vaše nákupní radovánky, pracovní schůzky i příjemné chvíle s Vašimi blízkými. Obchodní centrum nabízí i nadčasové parkoviště, kde již při prvním vjezdu uvidíte speciálně barevně osvětlená parkovací místa a ihned víte, na kterém volném místě můžete zaparkovat. Můžete zde parkovat zdarma až po dobu 2 hodin v pracovních dnech a o víkendech zcela zdarma po celý den.

Naše ostravská prodejna Office Shoes zde patří svou rozlohou mezi jednu z největších v České republice. Sídlí v přízemí a jako jedna z mála Vám nabídne ten nejmodernější vzhled odpovídající našemu konceptu navíc s krásnými visutými policemi a kulatými stolky, na kterých Vám nabízíme přehledně obrovský výběr obuvi těch nejznámějších světových výrobců jako UGG, Timberland, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, Converse, Caterpillar, Dr. Martens, Polo Ralph Lauren, Hunter, Gant, New Balance, Skechers a mnoho dalších. Při nedávné rozsáhlé rekonstrukci a modernizaci byla prodejna převlečena do luxusního hávu a díky tomu mohlo dojít i k podstatnému rozšíření nabízeného sortimentu obuvi populárních značek. Pohodlné nakupování umožňuje i výborné spojení MHD pro obyvatele celé Ostravy. Nákupy v Office Shoes OC Nová Karolina si oblíbili i zákazníci ze vzdálenějších koutů nejen Moravskoslezské kraje, ale i Polska. Naše prodejna Office Shoes je zde pro Vás otevřena 12 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Náš profesionální, srdečný a vstřícný tým Vám ochotně pomůže s výběrem té pravé obuvi pro Vás i Vaše blízké.

Zvětšit mapu
Vyhledat spojení MHD

 

Jantarová 3344/4
2 Ostravae-mail: ostravakarolinaoff@shoebox.cz

Otevírací doba:
pondělí-neděle: 9:00 - 21:00

X