Praha

Brno

Ostrava

Plzeň

České Budějovice

Hradec Králové

Liberec

Olomouc

Pardubice

Zlín

OC Forum Nová Karolina

Office Shoes - OC Forum Nová Karolina

Office Shoes - OC Forum Nová Karolina

    Obchodní a zábavní centrum OC Forum Nová Karolina v Ostravě je situováno v nejlépe dostupné části Ostravy. Díky svému umístění patří do spádové oblasti s více než 1 milionem obyvatel. Obchodní centrum je velmi dobře dostupné, a proto se stalo příjemnou nákupní destinací pro ostravské i mimomětské zákazníky. Centrum je zajímavé především svým svěže dýchajícím novátorským designem a spoustou zákoutí a kaváren kombinujících futuristický design úzce spjatý s přírodou.
    Najdete zde celkem 58000 m2 pro Vaše nákupní radovánky, pracovní schůzky i příjemné chvíle s Vašimi blízkými. Obchodní centrum nabízí i nadčasové parkoviště, kde již při prvním vjezdu uvidíte speciálně barevně osvětlená parkovací místa a ihned víte, na kterém volném místě můžete zaparkovat. Můžete zde parkovat zdarma až po dobu 2 hodin v pracovních dnech a o víkendech zcela zdarma po celý den.

    Naše prodejna Office Shoes zde patří svou rozlohou mezi jednu z největších v České republice. Sídlí v přízemí a jako jedna z mála Vám nabídne ten nejmodernější vzhled odpovídající našemu konceptu navíc s krásnými visutými policemi a kulatými stolky, na kterých Vám nabízíme obrovský výběr obuvi těch nejznámějších světových značek.

Přijďte si vybrat z naší senzační kolekce jaro/léto 2017!

LETNÍ VÝPRODEJ slevy až -70%!

Těšíme se na Vaši návštěvu a nákup.

Office Shoes - OC Forum Nová Karolina
Jantarová 3344/4
702 00 Ostrava 2

e-mail: ostravakarolinaoff@shoebox.cz
tel.: +420 601 578 678

otevírací doba:
pondělí-neděle: 9 - 21

Office Shoes - OC Forum Nová Karolina

Office Shoes - OC Forum Nová Karolina

Promocode
X