Praha

Brno

Ostrava

Plzeň

České Budějovice

Hradec Králové

Liberec

Olomouc

Pardubice

Zlín

OC Avion Brno

Office Shoes - OC Avion Brno

Office Shoes - OC Avion Brno

     V brněnském Avionu najdete náš obchod hned u hlavního vchodu v přízemí po pravé straně. Je to jeden z nejmenších obchodů s jedním z největších prostor určených pro výklad, kde Vám prezentujeme obuv renomovaných značek. Součástí komplexu je i obchod s nábytkem a bytovými doplňky IKEA s restaurací a čerpací stanice OMV. K centru patří obchodní dům Tesco, který má pro Vaše pohodlí otevřeno nonstop. Avion nabízí obrovské parkovací prostory, kde si můžete Váš vůz odložit po dobu nákupu zcela zdarma. V celém Avionu je bezbariérový přístup a zdarma hlídací koutek pro děti.
     Brněnský Avion nás inspiroval k otevření outletu, kde Vám nabízíme ty nejnižší možné ceny u těch nejlepších značek obuvi jako je Lacoste, CAT, Timberland, Tommy Hilfiger, Skechers a mnoho dalších.
     Najdete nás na spojnici Brno – Bratislava pěkně po cestě. Pokud nejezdíte autem, pak je tu pro Vás zdarma kyvadlová doprava, či možnost dojet až k nám na kole či in-line bruslích po příjemné cyklostezce, která vede za obchodním centrem až do města.

Využijte právě probíhající výprodeje obuvi za jedinečné ceny! Skladem poslední kusy!

Těšíme se na Vaši návštěvu a nákup!

Office Shoes - OC Avion Brno
Skandinávská 2
619 00 Brno

e-mail: brnoavionoff@shoebox.cz
tel: +420 725 961 655

otevírací doba:
pondělí-sobota: 9 - 21
neděle: 9 - 21

Office Shoes - OC Avion Shopping Park Brno

Office Shoes - OC Avion Shopping Park Brno