FILTER:

Dětská Native

Zrušit všechny filtry

Filter

Native

Native

Pokud máte rádi extravagantní modely, toto je něco právě pro Vás!
Když se zakladatel značky Native Shoes - Kanaďan Damien Van Zyll De Long – vrátil roku 2007 domů ze zimní dovolené, kterou strávil na showboardě, dostal spolu s přáteli nápad. Začít vyrábět značku obuvi, která nebude textilní.
Neměl v této oblasti žádné zkušenosti, ale naštěstí měl v obuvnickém průmyslu několik známých. Odcestoval s nimi do Číny, kde studovali celý manufakturní proces. Tam nasbírali zkušenosti a roku 2009 vytvořili svou první vlastní kolekci.
Jeho vize a filozofie „Keep it lite“ je sentimentem přeneseným z duše až na podrážku obuvi. Od té doby se značka rychle rozšířila až do 30 zemí po celém světě díky unikátnímu designu a pestrobarevnému stylu.
Plusem je i fakt, že Native umí do materiálu obuvi zakomponovat jakoukoli vůni - banán, třešeň… Stačí si vybrat podle „chuti“.
Native Shoes se netají snahou zjednodušit jejím nositelům den, zkrášlit jejich prostředí a vyčarovat lidem v jejich okolí úsměv na tváři díky perfektní volbě obuvi.
Díky jednoduché inovativní formuli, originalitě a klíčové ingredienci - „LEHKOST“, šíří dobrou náladu po celém světě.
Co je Beast Free obuv?
Beast Free je neoddělitelnou součástí značky od prvního dne. Na výrobu této obuvi nebyl použit ani jediný vlásek, či chlup žádného zvířete. Společnost je certifikována organizací PETA a je vyhlášena jako veganská.

 

Velikost:

Native Nízké boty Jefferson Glow Child
1190,00 KČ 350,00KČ

Jefferson Glow Child

Slevy -70%

Velikost:

Native Nízké boty Jefferson Child
990,00 KČ 290,00KČ

Jefferson Child

Slevy -70%

Zobrazeno 2 z 2 modelů

X