Novinka Timberland Sneaker Kit, sada na údržbu tenisek

Představujeme Vám novinku v péči o obuv sezóny podzim/zima 2019 - Timberland Sneaker Kit, sada na údržbu tenisek!

Čistič tenisek:
Nebojte se ušpinit, tento čistič vám pomůže. Naneste čistič na kartáček nebo suchý hadřík a zapracujte ho do tenisky. Použijte čistý suchý hadřík a odstraňte veškerou zbývající nečistotu nebo vlhkost. Nechte uschnout. Při použití na semiš po uschnutí použijte kartáček pro obnovení textury materiálu. Nejprve vždy otestujte na skrytém místě. Pro větší ochranu materiálu použijte Balm Proofer, Odpuzovač vody a nečistot po každém čištění. V případě požití kontaktujte lékaře. Pokud dojde se kontaktu s očima nebo podráždění kůže, důkladně je opláchněte vodou a kontaktujte lékaře.

Rozjasňovač podrážky:
Rozjasněte podrážky vašich tenisek a odstraňte trávu, bláto a cokoliv dalšího, do čeho jste šlápli. Před použitím protřepejte. Naneste přímo na kartáček nebo hadřík. Naneste jen na podrážku a důkladně ji vyčistěte. Otřete zbytek čističe a nečistot pomocí suchého hadříku.

Air raider/ Osvěžovač obuvi:
Pár stříknutí pomáhá eliminovat zápach obuvi, čepice, batohu, sportovních tašek... čehokoliv, co už příliš nevoní. Nastříkejte po každém nošení, abyste neutralizovali zápach. Před dalším nošením nechte uschnout. Pro co nejlepší výsledky používejte pravidelně.

Bezpečnostní upozornění: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. V případě požití kontaktujte lékaře. Pokud dojde se kontaktu s očima, důkladně je vypláchněte vodou po dobu 15 minut a kontaktujte lékaře. Vyhněte se delšímu působení na kůži, pokud dojde k jejímu podráždění, opláchněte vodou a kontaktujte lékaře.

Sadu můžete objednat v našem e-shopu na tomto odkazu: www.officeshoes.cz/boty-timberland-pece-o-obuv-sneaker-kit-naeu/35400

 


X