Birkenstock boří mýty - buďte trendy se zdravými chodidly

Tradice – Inovace – Okouzlení

Díky 230 leté zkušenosti s výrobou obuvi, se znalostmi nasbíraných po generacích, může značka Birkenstock garantovat, že její výrobky představují vrchol kvality a zpracování.

Birkenstock je rodinnou společností, udržující tradice po celou dobu od jejího vzniku až dodnes. Samozřejmě, značka se stále posouvá vpřed, neustále vyvíjí a vylepšuje produkty, aby vyhověla vysokým standardům svých zákazníků.

 

Jedinečné svého druhu

Originální Birkenstock stélka

01 – Okraj stélky – záměrně vyvýšený okraj na ochranu prstů

02 – Uložení prstů – usměrňuje prsty, aby si našly to správné místo

03 – Opora klenby – napomáhá vyvíjet tlak ze středu do přední části nohy

04 – Potažení kůží – vytváří zdravé prostředí v obuvi

05 – Poskytuje vnitřní i vnější podélnou ochranu pro klenbu – vytváří podporu pro chodidlo a zabezpečuje stabilitu pro patu

06 – Hluboké usazení pro patu – poskytuje chodidlu pevné uchopení a podporu pro komfortní nošení obuvi

Základem pro všechny modely je originální Birkenstock stélka, která je inspirována přirozeným otlakem chodidla v písku, zaručuje pocit jako při chůzi na boso. Anatomický tvar tvoří ideální podporu při chůzi. Chodidlo, klouby a pata jsou chráněné. Zároveň chodidlo a svaly na noze jsou posilované a výsledkem jsou zdravá chodidla.

 

Raw materiály ve stélce Birkenstock

Je potřeba mnoho sofistikovaných pracovních postupů, než se dosáhne prémiové kvality přírodního korku, který se používá v produktech Birkenstock.

Základem je minimálně 5 cm hrubá vrstva kůry, která se oloupe z korkového stromu – proces, který se může opakovat pouze jednou za 9 let pod přísným dohledem, aby strom mohl dále růst.

Benefity přírodního korku:

·         Vysoký stupeň pružnosti

·         Vynikající tlumící vlastnosti

·         Výrazná odolnost vůči teplu, zimě a vlhku

 

Perfektní kvalita, prémiové materiály

Birko-Flor

Speciálně vyvinutý, vysoce kvalitní syntetický materiál je alternativou pro kožený svršek. Vrchní vrstva je lehce čistitelný PVC materiál, pod kterým je vrstva jemné, měkké a prodyšné vlny.

Vysoce kvalitní materiál je výjimečně jemný při styku s kůží, zaručuje komfort a příjemné nošení.

Výjimečná dokonalost

Každá přezka má speciální nástřik proti korozi, může být tedy vystavená náročnému užívání po mnoho let, zafixovaná je až ve čtyřech bodech.

Podrážky mají zabudovanou vynikající schopnost tlumit nárazy, ale také nerovnosti terénu. Jsou extrémně lehké a mají dlouhou životnost. Jejich vysoký stupeň odolnosti vůči opotřebení zaručují dlouhou životnost obuvi značky Birkenstock.

 

 

Jedinečný komfort, perfektní přizpůsobení se chodidlu pro zdravou chůzi

Každé chodidlo je jiné. Proto Birkenstock nabízí 2 druhy stélky – jeden pro běžnou šířku chodidla a druhý pro úzké chodidlo.

V kombinaci s nastavitelnými řemínky si můžete zvolit obuv, která perfektně sedí.

Pokud si kupujete obuv Birkenstock, ujistěte se, že máte pár milimetrů volných okolo paty a prstů. Při chůzi potřebují prsty prostor na pohyb.

 

Perfektně sedí

Obuv ovlivňuje způsob chůze. Proto je mimořádně důležité, aby perfektně sedla – při stání i při chůzi. V následujících řádcích najdete tipy, jak nastavit správně zapínání řemínků, díky čemuž si užiijete jedinečný komfort při nošení obuvi Birkenstock.

01. Rozepněte všechny řemínky na obuvi a postavte se na stélku obuvi. Ujistěte se, že máte pár milimetrů volného prostoru okolo paty a prstů. Tento prostor je potřebný pro přirozenou chůzi. Chodidlo by mělo přesně sedět na stélce, nemělo by přesahovat přes ní.

02. Zapněte řemínky pohodlně na chodidlo. Nechejte dostatek prostoru pro pohyb během chůze.

Kolekci Birkenstock najdete v našem eshopu na:  www.officeshoes.cz/znacka/birkenstock


X