Značka turistické obuvi Merrell už i u nás!

Americkou značku turistické obuvi Merrell založili roku 1981 Clark Matis, Randy Merrell a John Schweizer. Randy Merrell se už předtím věnoval výrobě vysoce kvalitní a dražší turistické obuvi. Společnost Merrell vyrábí cenově dostupnějši outdoorovou obuv pro lehčí turistiku mimořádně vysoké kvality, ale i do náročnějších horských terénů.

Merrell je americká značka obuvi založená roku 1981 Clarkem Matisem, Randy Merrellem a Johny Schweizerem. Od jejího vzniku se společnost věnuje výrobě vysoce výkonnostní hikingové obuvi.

Randy Merrell nebyl v tomto oboru žádným nováčkem, už předtím vyráběl vysoce kvalitní turistickou obuv, která se prodávala v ceně 500 dolarů za pár. Clark Matis si v této spolupráci vzal na starost design a též snahu vyrábět cenově dostupnější obuv. Nová řada se začala vyrábět roku 1982 v Itálii, která byla tehdy hlavním dodavatelem obuvi na světovém trhu.

Rok poté představila společnost Merrell svůj první produkt na trhu. První zásilky byly dodávané specializovaným prodejcem turistické obuvi na východním pobřeží. Roku 1986 prodal Randy Merrell svůj podíl ve firmě nesoucí jeho jméno. Ještě téhož roku překročila společnost Merrel hranici 25 000 prodaných párů bot.

Celou kolekci najdete na: https://www.officeshoes.cz/znacka/merrell

 


Promocode
X