Značka TOMS dorazila do Office Shoes!

Charitativní aktivity obuvi TOMS jsou jen jedním z mnoha pozitiv, které tato značka nabízí.

Americkou značku TOMS založil roku 2006 Blake Mycoskie po návratu z Argentiny, kde viděl mnoho dětí vyrůstat bez bot. Myšlenky na bosé děti mu nešly dostat z hlavy, proto se rozhodl založit společnost TOMS SHOES, která jim měla pomoci.

Značku TOMS si oblíbily i známé osobnosti ze světa showbusinessu jako Mila Kunis, Keira Knightley, Kristen Stewart, Scarlett Johansson, Sarah Hyland, Tom Cruise, Lenny Kravitz či Zac Efron. Na pohodlnou obuv této značky nedají dopustit a s oblibou je nosí ke svým ležérním outfitům.

Tato kvalitní plátěná obuv, tzv. slip-ony se staly populárními nejen díky jejich pohodlnosti a trendy vzhledu, ale také charitativním aktivitám, které jsou s touto značkou spojené.

 

 

 

Za každý jeden prodaný pár obuvi TOMS putuje druhý dítěti ze země třetího světa. A to není vše, díky svým dalším výrobkům jako jsou sluneční brýle či baby bagy zároveň podporuje tyto země zásobami vody, léčbou zraku či zabezpečením bezpečného porodu pro těhotné ženy.

Nejen v zahraničí, ale i u nás již patří značka TOMS mezi žádané značky. Ikonické dámské i pánské nazouvačky mají jeden nepřehlédnutelný poznávací znak – protizáhyb na špičce, díky kterému je lehce rozpoznáte kdekoliv na ulici.

V naší kolekce najdete mnoho barevných variací a střihů, které nesou nádech léta v dámské i pánské verzi, kromě klasických slip-on nazouvacích modelů zde najdete i modely se šněrováním.

Celou kolekci si můžete prohlédnout na: www.officeshoes.cz/toms 

 


Promocode
X