Značka K-SWISS se stala součástí Office Shoes!

Překvapení stále nekončí! Představujeme další značku, kterou najdete v nabídce Office Shoes v průběhu sezóny Jaro/Léto 2016!

Společnost K-SWISS byla založená v Los Angeles ve slunečné Kalifornii v roce 1966. Tento rok tedy slaví už 50. výročí založení. Za vznikem této značky stojí bratři Atrt a Ernie Brunnerovi, kteří se po emigraci do USA začali zajímat o tenis. I proto byly jejich první modely bot a oblečení určené právě na tenis.

V roce 1990 se vedení společnosti rozhodlo investovat větší budget na marketing, díky čemuž oslovili velkou část své klíčové cílové skupiny. Reklamy této značky byly mimořádně oblíbené. V roce 2007 se stala tváří dámské kolekce známá tenistka Anna Kurnikovová.

Modely značky K-SWISS jsou převážně sportovního charakteru, boty jsou určené na nošení k jakémukoliv neformálnímu outfitu, nic nepokazíte ani kombinací s džínami a sakem.

Tenisky K-SWISS poznáte díky ikonickým postranním pruhům na povrchu boty. Dalším poznávacím znamením jsou ověřené střihy bot a velké množství barevných variant.

Celou kolekci si můžete prohlédnout na: www.officeshoes.cz/K_SWISS

 


Promocode
X