Užij si dovolenou, vyfoť se a vyhraj! Soutěž prodloužena do konce srpna!

Užij si dovolenou, vyfoť se a vyhraj!

Je to jednoduché – stačí, když nám pošleš fotku z dovolené, na které máš obuté boty z Office Shoes a jsi ve hře o 3 páry bot ve Facebookové části soutěže a 1 pár bot můžeš získat na našem Instagramovém profilu.

1. Trvání soutěže
Soutěž trvá od 01.07.2016 do 01.09.2016

2. Organizátor soutěže
Shoebox CZ s.r.o.

3. Cena

Facebook
Cenou na sociální síti Facebook budou tři páry bot dle vlastního výběru z eshopu www.officeshoes.cz. Jeden z třech výherců si může vybrat jakýkoliv jeden model z aktuální nabídky v eshopu.
Instagram

Cenou na sociální síti Instagram bude jeden pár bot dle vlastního výběru z eshopu www.officeshoes.cz. Výherce si může vybrat jakýkoliv jeden model z aktuální nabídky v eshopu.
4. Losování výherců

Facebook
Šťastné výherce vybereme na základě nejvyššího počtu lajků na jeho fotce na Facebooku a nejvyššího počtu lajků na Instagramu.
Datum oznámení výherců bude 02.09.2016
Vítěz bude kontaktován emailem.


5. Podmínky účasti v soutěži
Soutěže se může zúčastnit kdokoliv, kdo pošle svou fotografii z dovolené, na které má obuté boty z Office Shoes, na email 
souteze@shoebox.cz a my ji uveřejníme v albu na naší Facebook Fan Page..
Druhou možností je, že soutěžící vloží tuto fotografii na Instagram, označí nás na fotce jako @officeshoesczech a přidá hashtagy #OfficeShoesCzech  a #WeLoveShoes.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv měnit podmínky této soutěže uvedené v těchto podmínkách soutěže a soutěž kdykoliv ukončit v průběhu doby trvání soutěže. Změnu podmínek soutěže nebo ukončení soutěže dle předchozí věty organizátor vhodným způsobem zveřejní.

Zaměstnanci společnosti Shoebox CZ s.r.o. ani jejich rodinní příslušníci se nemohou této soutěže zúčastnit.

 

 

 

 

 

 


X