Novinka v Office Shoes - představujeme značku Ellesse!

Značku Ellesse, která se zaměřuje na sportovní oblečení, založil v Itálii roku 1959 Leonardo Servadio. Jméno společnost dostala spojením prvních písmen jeho jména. Popularita značky Ellesse vzrostla během 70. let, kdy společnost vyráběla oblíbené lyžařské bundy a kalhoty.

Dalším sportem, který dostal značku do povědomí lidí, byl tenis. Proto je součástí loga značky tenisový míček. Oblíbenost značky Ellesse vzrostla mezi lety 1970-1980, když začala vyrábět kvalitní funkční oblečení sportovního vzhledu. V té době byla tato společnost také jednou z prvních, která dávala na své oblečení viditelné firemní logo.

Postavení na trhu si značka upevnila díky spolupráci s francouzským designérem Jeanem Charlesem de Castelbajacem. V 80. letech značka Ellesse  dobyla anglickou módní scénu, kde se stala prémiovou sportovní značkou a tvořila módu 80´s.

Tváří této značky bylo mnoho známých osobností, ze kterých nesmíme zapomenout zmínit například tenistu Borise Beckera, tenistky Chris Evertovou, Arantxu Sánchezovou a Annu Kurnikovou nebo závodníka formule 1 Allaina Prosta. Značku si také oblíbil boxer Muhammad Ali, herec Roger Moore a herečka Brigitte Nielsen.

Celou nabídku od této značky najdete na: www.officeshoes.cz/ellesse


X